SPORT

WYNIKI 2017/2018

 


Dnia 19 października odbyły się Zawody Powiatowe Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży w Szachach.

Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Hryń, Mateusz Skowron, Mateusz Mańka, Dominik Fryda.

Drużynowo nasza szkoła zajęła II miejsce.

Opiekun: Danuta Byzdra


Dnia 18 października odbył się XVI Eko Rajd Kolarski Gliwice 2017 pod patronatem Zygmunta Frankiewicza - Prezydenta Miasta Gliwice, "Zdrowo bo rowerowo".

Naszą szkołę wśród dziewcząt reprezentowały: Urszula Miczka, Maja Kowalczyk, Joanna Baczkowska, Emilia Kowalik.

Wyniki dziewcząt (wyścigi rowerowe, rocznik 2002 -2003):

I miejsce - Joanna Bączkowska

II miejsce - Urszula Miczka

III miejsce - Maja Kowalczyk

Naszą szkołę wśród chłopców reprezentowali: Andrzej Starkman, Jakub Brzeziński, Tomasz Procek, Jan Muszyński, Oskar Grochocki, Maciej Bondek, Radosław Żukowski, Jakub Zdziebko, Karol Prajs, Michał Antoniewicz,  Mateusz Kapuściński, Michał Wolakowski, Mateusz Wróblewski, Jan Pikoń, Filip Sobolewski, Hugo Chrzanowski-Małys, Bartłopmiej Buk.

Wyniki chłopców (wyścigi rowerowe, rocznik 2004 i młodsi):

III miejsce - Filip Sobolewski

Drużynowo nasza szkoła zajęła I miejsce.

Opiekunowie: Katarzyna Wilk, Danuta Byzdra, Radosław Szulc.


Dnia 10 października 2017 roku odbył się I Turniej Ligi Tenisa Stołowego.

Naszą szkołę wśród dziewcząt reprezentowały: Emilia Lech, Anna Burdek.

Wyniki dziewcząt:

II miejsce - Emilia Lech

VIII miejsce - Anna Burdek

Nasze dziewczyny po I edycji zajmują IV miejsce.

Naszą szkołę wśród chłopców reprezentowali: Andrzej Starkman, Wojciech Górniak, Szymon Januszkiewicz, Maciej Radzio, Filip Barcik, Kacper Jakub, Bartosz Fober.

Wyniki chłopców:

V miejsce - Filip Barcik

VI miejsce - Andrzej Starkman

VII miejsce - Maciej Radzio

X miejsce - Szymon Januszkiewicz

XIV miejsce - Bartosz Fober

XVI miejsce - Wojciech Górniak

XIX miejsce - Kacper Jakub

Nasi chłopcy po I edycji zajmują II miejsce.

Nasza szkoła po I edycji zajmuje II miejsce.

Opiekun: Lucyna Kosowicz


Dnia 21 września 2017 roku odbył się finał Mistrzostw Gliwic w Piłce Nożnej chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali: Kuba Telenga, Kacper Pietrowicz, Marcin Niżankowski, Dominik Jeziorowski, Sebastian Klepacz, Michał Zabrzewski, Jakub Janik.

Wyniki:

Gim 3     5:3     Gim 10

Gim 3     1:1  (3:2k)    Gim 2

Nasi chłopcy awansowali do zawodów rejonowych.

Opiekun: Radosław Szulc


Dnia 20 września 2017 roku odbył się Memoriał Zenona Sęka w Lekkoatletyce.

Naszą szkołę wśród dziewcząt reprezentowały: Magdalena Jasik, Katarzyna Pielecka, Natalia Sodel, Hanna Przywuska, Martyna Czyżewska, Maja Chrzanowska, Karolina Wrona, Aleksandra Stopa, Marta Pietrek, Zofia Ptak, Maja Łakomy, Paulina Kierzkowska, Wiktoria Turek, Małgorzata Trojanowska, Marta Czarnecka.

Wyniki dziewcząt:

100m

III miejsce - Magdalena Jasik

V miejsce - Katarzyna Pielecka

VIII miejsce - Natalia Sodel

XIII miejsce - Hanna Przywuska

XVII miejsce - Martyna Czyżewska

XXII miejsce - Maja Chrzanowska

XXV miejsce - Karolina Wrona

300m

II miejsce - Aleksandra Stopa

III miejsce - Marta Pietrek

IV miejsce - Zofia Ptak

VI Miejsce - Maja Łakomy

VII miejsce - Paulina Kierzkowska

600m

III miejsce - Wiktoria Turek

Skok w dal

V miejsce - Małgorzata Trojanowska

IX miejsce  - Marta Czarnecka

Naszą szkołę wśród chłopców reprezentowali: Borys Wróblewski, Maciej Olesiński, Mateusz Chłopecki, Mateusz Opiełka, Franek Gołębiowski, Bartłomiej Buk, Dominik Nowakowski, Jakub Rycąbel, Michał Rycąbel, Paweł Lisecki, Karol Prajs, Bartłomiej Kurowski, Mateusz Cierpiał, Jeremiasz Parczewski, Mateusz Stadnik.

Wyniki chłopców:

100m

I miejsce - Borys Wróblewski

IV miejsce - Maciej Olesiński

XIV miejsce - Mateusz Chłopecki

XVII miejsce - Mateusz Opiełka

XVIII miejsce - Franek Gołębiowski

XX miejsce - Bartłomiej Buk

300m

II miejsce - Maciej Olesiński

600m

V miejsce - Dominik Nowakowski

VI miejsce - Jakub Rycąbel

IX miejsce - Michał Rycąbel

XII miejsce - Paweł Lisecki

XVI miejsce - Karol Prajs

XVIII miejsce - Bartłomiej Kurowski

Skok w dal

VIII miejsce - Borys Wróblewski

XI miejsce - Mateusz Cierpiał

Pchnięcie kulą

I miejsce - Jeremiasz Parczewski

VII miejsce - Mateusz Stadnik

Opiekunowie: Katarzyna Wilk, Danuta Byzdra


Dnia 13 września 2017 roku odbył się półfinał Mistrzostw Gliwic w Piłce Nożnej chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali: Kuba Telenga, Kacper Pietrowicz, Szymon Januszkiewicz, Marcin Niżankowski, Tymon Rakotny, Dominik Jeziorowski, Sebastian Klepacz, Michał Zabrzewski.

Wyniki:

Gim 3     3:1     Gim 6

Nasi chłopcy awansowali do finału.

Opiekun: Radosław Szulc


Dnia 11 września 2017 roku odbył się ćwierćfinał Mistrzostw Gliwic w Piłce Nożnej chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali: Kuba Telenga, Kacper Pietrowicz, Szymon Januszkiewicz, Marcin Niżankowski, Jakub Janik, Dominik Jeziorowski, Sebastian Klepacz.

Wyniki:

Gim 3     3:0     Gim 4

Nasi chłopcy awansowali do półfinału.

Opiekun: Radosław Szulc


Joomla templates